پارتیشن

پارتیشن ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن اداری

پارتیشن تک جداره  ودوجداره ام دی اف  این نوع پارتیشنها از ام دی اف و شیشه ساخته می شوند پارتیشن تک ودوجداره الومینیوم اسکلت  این پارتیشن ازالومینیوم واجزای دیگرام دی اف وشیشه میباشد.                                                                                                                                                              

پارتیشن در لغت به معنای  تفکیک کننده و تقسیم کننده است که مقصود از تقسیم بندی در واقع تقسیم بندی یک مکان بزرگ یا کوچک به دو یا چندین اتاق کوچکتر و مستقل است.این جداکننده ها از کمترین ضخامت , که پارتیشنی به ضخامت 8میلیمتر است تا بیشترین ضخامت کهMDF به ضخامت 25میلیمتراست دسته بندی میشوند

با در نظر گرفتن نیاز ما از تفکیک  فضا و استفاده از پارتیشن این امکان وجود دارد که مناسب ترین پارتیشن را بر اساس  نیاز انتخاب کرد.

در بعضی از فضاها بنا بر حساس بودن فیلد کاری ما به دنبال داشتن فضایی  با نهایت امنیت و استقلال هستیم  مانند اتاق کنفرانس مدیریت و یا سالن آموزش که به همین دلیل ما به دنبال پارتیشنی هستیم که قادر باشد بیشترین امکانات امنیتی از نظر بصری و شنوایی برای ما مهیا نماید که در این صورت مناسب ترین مدل پارتیشن از نوع دو جداره میباشد .  پارتیشن دو جداره بالاترین کیفیت و  درجه ی آگوستیکی را داراست و از لحاظ بصری نیز با بکارگرفتن کرکره های میانی به طور دلخواه هر زمان که بخواهیم میتوانیم با بستن کرکره در حالت بسته نیز استقلال کامل ایجاد شود ولی در مواردی که  قصد داریم فضا را به شکل  باز داشته باشیم میتوانیم از پارتیشن دو جداره شیشه ای تمام قد استفاده نماییم.

در مواردی که بنا به تشخیص مدیریت اصلا نباید صدا به بیرون درز کند این راه وجود دارد که از الیاف پشم شیشه در بین جداره های پارتیشن استفاده کنیم و حتی درب ورودی را نیز با استفاده از چرم به صورت لمسه (چرم کوب)دربیاوریم.

تولید کننده پارتیشن در ایران

پارت پارتیشن  از جمله تولید کننده پارتیشن در ایران است که علاوه بر داشتن کیفیت محصولات ، محصولاتش زیبایی خاصی نیز دارند و چون خودش تولید کننده پارتیشن است هزینه فروش کمتری دارد .


شرکت پارت پارتیشن دارای نیروی کاری ماهر و مجربی است که با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته ازجمله بهترین تولید کننده پارتیشن در ایران است .
از ویژگی های محصولات این شرکت قابل اجرا بودن این پارتیشن ها در محیط های مسکونی و اداری است و از این جهت مورد استقبال قرار گرفته است .
متعهد بودن پارت پارتیشن در امر خدمات رسانی سبب شده است تا مشتریان باوفای خود را حفظ کنند و روز به روز در جهت بهتر شدن خدمات خود برای ارایه به مشتریان تمام سعی خود را می کنند تا خاطره خوبی را از خود در ذهن مشتریانش برجای بگذارد .

طراحی پارتیشن

در طراحی پارتیشن ابتدا باید مکان مورد نظر را بررسی کرد و  بعداز بدست آوردن متراژ مکان مد نظر می توان بهترین طراحی را جهت استفاده بیشتر از مکان انجام داد.
امروزه سازندگان محیط های اداری و ساختمان های تجاری معمولاً محیط بازی را در طراحی و نقشه ساختمان اجرا می کنند بنابراین اکثر شرکت ها و ادارات امروزی دارای فضای باز هستند تا مدیران و کارکنان آنجا محیط را به دلخواه خود تقسیم بندی کنند .
اگر محیط اداری شما کوچک باشد جای هیچ نگرانی وجود ندارد چون طراحان پارت پارتیشن که تولید کننده پارتیشن در ایران هستند براساس نیاز و سلیقه شما می توانند همانند تقسیم بندی محیط های بزرگ اداری محیط های کوچک را نیز تقسیم بندی کنند که از محیط کوچک بتوان بیشترین استفاده و بهره را برد .
پارتیشن های طراحی شده پارت پارتیشن می توانند قابلیت جابه جایی داشته باشند اگر شما مجبور به جابه جایی شرکت یا اداره باشید می توانید پارتیشن ها را به مکان جدید منتقل دهید .

هزینه تولید پارتیشن

هزینه تولید پارتیشن به جنس و متریال مورد استفاده در آن بستگی دارد و چون پارت پارتیشن بدون واسطه پارتیشن ها را به فروش می رساند به مراتب هزینه کمتری خواهد داشت .
در خرید پارتیشن باید به متراژ مکان مورد نظر توجه داشته باشیم چون هزینه پارتیشن به متراژ آن بستگی دارد که هرچه متراژ بیشتر باشد هزینه نیز کمی بالاتر خواهد بود.
هزینه حمل و نقل پارتیشن به عهده مشتری می باشد و مشتری بعداز انتخاب محصول و خرید آن می تواند ظرف مدت کم محصول مورد نظر را دریافت کند .
پارت پارتیشن  با سابقه چندین ساله که تولید کننده پارتیشن در ایران است  ضمانت محصولات خود را تضمین می کند تا مشتری با خیال آسوده و با آرامش کامل  ، طبق نیاز خود اقدام به خرید کند .

خرید پارتیشن اداری

برای داشتن محیط کار منظم ، زیبا و مجزا جهت جدا سازی موقت محیط  ،خرید پارتیشن اداری نقطه ای است که اکثر مدیران به آن اهمیت می دهند تا محیط را با کمترین هزینه زیبا و مجزا کنند.

در محیط های اداری می توان با خرید پارتیشن اداری فعالیت های متفاوت را در یک محیط از هم جدا کرد .
پارتیشن های اداری معمولاً در محیط های دولتی و شرکت های اداری کوچک یا بزرگ جهت جداسازی دو یا چندین مکان از یکدیگر برای انجام فعالیت های مختلف استفاده می شود .

انواع پارتیشن های اداری

فضای باز اکثر شرکت ها باعث شده برای اینکه کارمندان در کنارهم کارکنند و فضای مجزای برای خودشان داشته باشند می توان با خرید پارتیشن اداری این امکان را فراهم کرد .
پارتیشن های اداری می توانند ازنوع چوبی ، شیشه ای ، فلزی یا ترکیبی از چوب و شیشه یا فلز و شیشه و ... باشند. استفاده از انواع  آنها باتوجه به سلیقه و نوع محیط مورد نظر متفاوت است  اما پارتیشن های شیشه ای یا ترکیبی از شیشه و چوب و یا ترکیبی از شیشه و فلز برای محیط های اداری زیباتر است.
پارتیشن های اداری دارای طراح ها و رنگ های وانواع  مختلفی هستند حتی در پارت پارتیشن می توان با توجه به سلیقه مشتری لوگوی مخصوص شرکت  مورد نظر را نیز بر روی پارتیشن ها چاپ کرد .

مزایای پارتیشن اداری

از مزایای پارتیشن اداری می توان به صرفه جویی در هزینه ها و زمان بخاطر نصب سریع پارتیشن اشاره کرد .
می توان با خرید پارتیشن اداری علاوه بر تقسیم کردن شرکت به قسمت های زیاد ، داشتن فضاهای مجزا برای همه کارمندان ، سرو صدای محیط را کمتر کرد و محیط آرامی را فراهم آورد .
با پارتیشن بندی می توان  بدون خراب کردن شکل ظاهری ساختمان به صورت ثابت یا موقت فضاها را از هم جدا کرد.

انتخاب پارتیشن اداری

در خرید پارتیشن اداری می توان روزانه به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کرد و از آنها جهت خرید و انتخاب پارتیشن مورد نظر خودمان استفاده کنیم .
سایت پارت پارتیشن از جمله سایت های دارای اعتبار چندین ساله  در جهت خرید پارتیشن مورد نظر فعالیت می کند.
هدف از خرید پارتیشن ها اداری ایجاد اتاق های زیاد از یک فضای بزرگ یا کوچک است تا جایگزین دیوارهای آجری ، بتنی و... شود که سایت پارت پارتیشن با توجه به سلیقه ونیاز مشتری پارتیشن مورد نظر را دراختیارتان میگذارد .
می توانید برای خرید پارتیشن با شرکت پارت پارتیشن تماس گرفته یا با استفاده از سایت این شرکت با آن در ارتباط باشید.

خرید آنلاین پارتیشن


درحال حاضر سایت پارت پارتیشن جهت خرید آنلاین پارتیشن فعالیت می کند که شما می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین پاراوان یا همان پارتیشن مد نظرتان را خرید کنید .
در خرید آنلاین پارتیشن می توانید جدیدترین مدل های پارتیشن را مشاهده کنید که در پارت پارتیشن مدل های متنوع وجود دارد .
همانطور که می دانید تنوع وجنس پاراوان ها متفاوت است پس حتماً راهنمای خرید را در سایت پارت پارتیشن مطالعه کنید .
در خرید آنلاین محصول  بعداز مشخص شدن  اینکه به دنبال چه نوع پارتیشنی هستید می توانید عکس محیط خود را  که نیاز به جداسازی دارد برای ما بفرستید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم تا رضایت شما در این خرید کامل باشد. 

خرید آنلاین

امروزه چون فضای ادارات و منازل به صورتی است که تقسیم بندی کافی جهت اتاق های زیاد وجود ندارد کم هزینه ترین راه و بهترین راه حل پارتیشن بندی فضای موجود است .
 باتوجه به پیشرفت  علم و تکنولوژی و استفاده از اینترنت می توان از خرید آنلاین جهت سفارش انواع محصولات استفاده کرد .
شرکت پارت پارتیشن نیز این ویژگی را داراست که به صورت خرید آنلاین پارتیشن محصولاتش را به فروش برساند و به تمام نقاط کشور ارسال کند و با صداقت در کار و با تکیه بر تعهدات کاری و با تجربه کاری کافی  محصولاتش را به عرضه برساند.
سفارشات آنلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و تنوع محصولات را می توان به صورت آنلاین و به روز مشاهده کرد .

خرید آنلاین پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دربین انواع پارتیشن های موجود برای مکان های متفاوت بیشترین تقاضا را  دارد چون به سبب  آن می توان یک محیط های مجزا و آرام را برای همه کارمندان و ارباب رجوع فراهم آورد .
در خرید آنلاین پارتیشن اداری همانند سایر پارتیشن ها ابتدا باید به کارایی آن توجه کرد که برای چه محیطی و برای چه کاری می خواهیم از آنها استفاده کنیم .
 ممکن است نبود سر و صدا برای اکثر ادارات مهم باشد که پارتیشن های عایق صدا و صوت این امکان را فراهم کرده اند .
ممکن است در بعضی ادرارات  میزان صوت مهم نباشد ولی میزان نور موجود در فضا برای  کارمندان مهم باشد که در این صورت میتوان از انواع دیگری از پارتیشن ها استفاده کرد ،

به صورت کلی باید در خرید پارتیشن اداری نکاتی را مد نظر قرار دهیم تا ارباب رجوعی که به محیط اداری ما مراجعه می کند خاطره ای خوب در ذهن او باقی مانده باشد .

خرید آنلاین پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به دلیل سبکی که دارد بیشتر در مکان های اداری و مکان هایی که صرفا نیاز به جدا کننده هست استفاده می شود و فضای شیک را فراهم می آورد.

در خرید آنلاین پارتیشن شیشه ای سایت پارت پارتیشن ضمن ارائه خدمات و مشاوره های رایگان، امکانی را فراهم آورده که بتواند بدون حضور در محل پارتیشن مورد نیاز شما را ارسال و یا حتی در محل مورد نیاز نصب نماید.

پارتیشن فریم لس

Glass partition walls for office این نوع پارتیشن ها به گونه ای طراحی شده اند که تنها متریال آن  شیشه می باشد و  شیشه های تشکیل دهنده آن تک جداره با ضخامتی به قطر 10 میلیمتر به حالت قدی و ارتفاع آن به اندازه  سقف می باشد  و امکان سند بلاست لوگو با هر طرح مخصوصی بر روی شیشه و خاصیت سکوریت بودن شیشه به شکلی که به راحتی آسیب پذیر نباشد را دارد. کاربرد آن در فضاهای اداری ویژه است که می خواهند همه چیز در دسترس باشد و بر همه چیز مشرف باشند و همچنین آکوستیک بودن از لحاظ شنیداری میباشد,مساله حائز اهمیتی که پیش از اجرای پارتیشن فریملس بایستی به آن توجه نمود سیستم گردش جریان هوا درفضا است به این دلیل که پارتیشن فریملس جهت نصب باید تا سقف به طور کامل پوشیده شود تا مقاومت ایستایی مناسبی داشته باشد به همین خاطر زاویه پرتاب باد و گردش هوا نکته قابل توجهیست  که پیش از نصب پارتیشن های شیشه ای فریملس باید به آن پرداخت. شیشه های به کار برده شده در پارتیشن اغلب به شکل شفاف هستند که با در نظر گرفتن موقعیت قرارگیری در محل نصب شده میتوان به وسیله سندبلاست روی شیشه ها را منقوش کرد،این کار پیش از نصب پارتیشن در مکان مشخصه باید صورت گیرد اما گاها میتوان  استیکرهای مات یا رنگی نیز بر روی پارتیشن شیشه ای به کار برد. پروسه سندبلاست بر روی شیشه های پارتیشن فریملس از لحاظ فنی دارای یک نقص است و آن هم اینکه شیشه پارتیشن از جانبی که سندبلاست شده است به دلیل پروسه دانه های ریز شن بر روی شیشه که سبب سندبلاست شدن میشود، باعث زبری خیلی کم ملموسی  روی شیشه می شود و زمانی که با یک دستمال مرطوب چرب بر روی شیشه کشیده شود جای چربی بر روی بافت سندبلاست شده شیشه باقی می ماند، برای حل این مشکل  مات کردن شیشه به روش ساتینا میباشد.

پارتیشن خانگی متحرک

در جامعه امروز به کارگیری از پارتیشن در کلیه  فضاهای زندگی و کار دیده می شود. پارتیشن خانگی گروهی از  انواع پارتیشن ها است که کاربرد خانگی دارد. از این نوع پارتیشن برای تفکیک فضاهای خانگی استفاده می نمایند. اگرچه با توجه به جو متفاوت منازل مسکونی از فضای اداری به کاری گیری از مواد و ابزار متفاوت تر در این نوع پارتیشن به نسبت بیشتری دیده می شود. یکی از مواردی که طرفداران بیشتری هم دارد ، پارتیشن چوبی است. کاربرد پارتیشن خانگی در موضوع دکوراسیون داخلی منزل بسیار پر اهمیت است در نتیجه شناخت مدل های گوناگون پارتیشن های خانگی لوکس و نوین این مجال را به مصزف کننده می دهد که با آگاهی بیشتر و بهتری در خصوص دکوراسون داخلی منزلشان دست به انتخاب بزنند. انواع پارتیشن خانگی پارتیشن خانگی چوبی این نوع پارتیشن ها بیشترین استفاده را در میان  متقاضیان پارتیشن دارندکه به دو دسته متحرک و ثابت تقسیم می شوند. پارتیشن چوبی متحرک پارتیشن چوبی متحرک در اصل همان پاراوان است که دارای  طرح ها و رنگ های متوع چوبی است. این پارتیشن های چوبی سایز بندی مشخصی هستند اما اگر کسی مایل به ساخت سایز مورد نظر خود باشدگروه پارت پارتیشن می تواند نیاز وی را برطرف سازد پارتیشن چوبی ثابت پارتیشن های چوبی ثابت در اصل دیوارهای چوبی ثابتی می باشند که طبق تقاضای مشتری نصب می گردد. به کارگیری  از خلاقیت و هنر در نصب این دیوارها از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از پارتیشن های خانگی پارتیشن های خانگی برای تفکیک بخش های گوناگون خانه ها در دکوراسیون داخلیبه کار گرفته می شود. از این پارتیشن ها می توان برای تفکیک بیشتر قسمت هایخانه  بهره گرفت  و یا اینکه از آن به منزله  طرح های شکیل در دکوراسیون داخلی جهت آراستگی خانه استفاده کرد. اگر چه به کارگیری از دیوارها برای به وجود آوردن بخش هایی با دسترسی کم در منازل صورت می پذیرد &n ...

پارتیشن جدا کننده اتاق

به کارگیری از دیوارهای مشبک چوبی یا استفاده از پرده های چند کاره به منظور دیوارهای جدا کننده اتاق پذیرایی و غذاخوری از هم در آپارتمان های نقلی کارآمدترین ابزار یشنهادی ماست.   مدل و طرح های متنوع دیوارهای جدا کننده مناسب با اتاق پذیرایی به علت متراژ پایین فضای داخلی آپارتمان های امروزی طرح های کارآمد فرائانی جهت کاربرد بهینه از کل فضا به وسیله استادان این رشته ارائه شده است که در کلیه قسمت های  دکوراسیون داخلی می توان از آن استفاده کرد . با بهره مندی از پارتیش ها و دیوارهای متحرک چوبی یا در اصل پانل های آماده که از جنس چوب می باشند می شود اتاق پذیرایی را از  قسمت نشینمن ویا در بعضی موارد از اتاق خواب مجزا ساخت. دیوارهای جداکننده در دکوراسیون داخلی اتاق نشینمن: بعضی بر این باورند به کارگیری از دیوارهای آماده محوطه خانه را دلگیر یا بسته می کند در نتیجه برای این دسته دیوارهای مشبک مناسب ترین گزینه می باشد . این دیوارها ضمن برخورداری از زیبایی، به خوبی نور را نیز انتقال می دهد. طرح های روی این دیوارها با برش به وجود آمده اند و به همین خاطر سبب خفگی یا دلگیر شدن محوطه نمی گردد. قفسه های کاربردی دیوارهای جدا کننده چند منظوره: واژه کاربردی بودن دقیقا در خور این کونه از دیوارهای جداکننده فضای داخلی می باشد زیرا ضمن آنکه بر جداکردن قسمتی برای جای گیری وسایل و محل مناسبی برای گذاشتن لوازم تزیینی می باشد. از نظر بصری این گنجه و قفسه محیط وسیع و باز اتاق را به یک اتاق نشیمن و یک اتاق غذاخوری جدا از هم تبدیل می کندو در عین حال فضایی یک دست به وجود می آورد. این قفسه همچنین مکانی فوق العاده برای نشان دادن گلدان ها و وسایل تزئینی مورد علاقع شما است و از گنجه زیرین آن نیز می توانید برای جای دادن وسایل دیگر استفاده نمائید. پارتیشن های طرح دار نوعی دیگر از دیوارهای جدا کننده : با به کارگیری از جداکننده های طرح دار چوبی می توانید مانند استایل قدیمی به اتا ...

پارتیشن تاشو

این نوع پارتیشن محرک با بهره گیری از نصب ریل در سقف و کف فضای مورد نظر مونتاژ میشوند و امکان جابه جایی و حرکت پارتیشن را به مصرف کننده می دهد. پارتیشن های تاشو دیواری با دارا بودن از عایق صوتی و استحکام در مقابل آتش، و همچنین انعطاف پذیری جهت مجزا سازی محوطه اتاق، قابلیت استفاده در مراکز نمایشگاهی، هتل ها، مراکز خرید، مدارس، سالن چند منظوره سالن ضیافت، اتاق کنفرانس، اتاق آموزش و غیر را دارد.  

پارتیشن اداری دست دوم

ضرورت مکانی مناسب برای انجام فعالیت های روزانه و امور بازرگانی امری بسیار مهم تلقی می شود و با توسعه بخش روز افزون فعالیت های تجاری برخورداری از فضایی مختص این کار بیش از پیش  اهمیت پیدا می کند بنابراین معماری داخلی و دکوراسیون اداری در تجارت بسیار قابل توجه است. در مسیر زندگی روزانه در سالیان پیش میان محل کار و زندگی فرق محسوسی وجود نداشت ولی با گذشت زمان و همچنین ارتقا تکنولوژی، استانداردهای گوناگونی پدیدار شد که می توان گفت برروی دکوراسیون اداری و نیز تقسیم بندی فضا نقش بسزایی داشته است به طوری که دیگر به کارگیری از دیوار های ثابت مانند سالیان یپش مورد استفاده نیست و ایده های ایده آل تری جهت فضا سازی بوجود امد که می توان به کارایی پارتیشن اداری اشاره نمود و به علت امکان حرکت بسیار پرطرفدار بوده و شما به آسانی می توانید با عنایت بر ملزومات و مقدار فضایی که برای فعالیتتان لازم دارید اشکال متنوع با قابلیت های گوناگون را ایجاد نمایید. پارتیشن اداری دست دوم جهت گزینش شکل و تیغه چینی مناسب برای پارتیشن اداری، بایستی فعالیتی که قرار است درفضای به وجود آمده انجام شود معلوم شود تا بتوان مطلوب ترین گزینه را برای پارتیشن اداری داشت. از بارزترین خصوصیتی که می توان برای پارتیشن اداری یاد کرد  به وجود آوردن  فضا و اتاق و همچنین مشخص کردن میزان نور هر فضا طبق نوع پارتیشن انتخابی می باشد. پارتیشن اداری دست دوم تک جداره و دوجداره از نمونه  پارتیشن های اداری به شمار می آید که در فضاهایی که حریم کاری نیرو ها است با محدود کردن میزان رفت و آمد و ممانعت از نشر هر گونه صدا ضرورت آن را نمایان می کند. شرکت پارت پارتیشن آمادگی خود را برای نصب سیستم بایگانی اداری ، بایگانی ریلی ،دکوراسیون اداری و پارتیشن اداری اعلام می دارد.

پارتیشن نمایشگاهی

امروزه در بسیاری از نمایشگاه ها به منظور ایجاد فضاهای مجزا و غرفه بندی کردن از پارتیشن نمایشگاهی نیز استفاده می کنند. پارتیشن نمایشگاهی یکی از انواع مدل های پارتیشن به حساب می آید که توانسته کاربرد زیادی داشته باشد. غرفه بندی ها در فضاهای نمایشگاهی هر کدام به اندازه حدود 12 متر تقسیم بندی می شوند که این فضاها با استفاده از پارتیشن های جداکننده قابل اجرا می باشد. هر قسمت با توجه به ویژگی هایی که دارد تقسیم بندی می شود. پارتیشن نمایشگاهی در حالت های استاندارد ساخته شده و نصب می گردد. جنس بیشتر این پارتیشن ها از آلومینیوم است. وزن پارتیشن نمایشگاهی بسیار کم می باشد و این سبکی باعث شده که به راحتی قابل حمل باشد.  نصب این پارتیشن ها به راحتی و با استفاده از کمترین نیروی ممکن قابل نصب می باشد. زمان بسیار کمی برای نصب این پارتیشن ها لازم می باشد که حتی کمتر از 1 دقیقه هم خواهد بود. پارتیشن نمایشگاهی ویژگی های منحصر به فردی دارد که به شرح زیر می باشد: ویژگی ها  دارای انعطاف بسیار زیادی می باشد. استحکام و مقاومت آن زیاد است. نصب آن به راحتی انجام می شود.  غرفه بندی و جداسازی محیط های نمایشگاهی با روش های مختلف دیگری هم امکان پذیر می باشد. از جمله آنها می توان به غرفه سازی مدولار، غرفه سازی اسپیس فریم، غرفه سازی ماکسیما و.. نیز اشاره کرد. غرفه سازی مدولار  مدولار با استفاده از یک پنل 2/5 متری و همچنین یک پایه ساخته می شود که فاصله میان آنها چیزی حدود 1 متر می باشد. این سازه های پارتیشن در همه مکان ها با اندازه های کوچک و بزرگ نصب می شود. از این سازه به عنوان یک پارتیشن نمایشگاهی نیز استفاده می گردد که همیشه در فضاهای بسته که آب و باد به آن آسیبی نزد به کار گرفته خواهد شد.   غرفه اسپیس فریم  این نوع از پارتیشن نمایشگاهی  در مقایسه با سازه مدولار از استحکام بیشتری برخوردار است. به همین دلیل است که از آنها بیشتر در فضاهای باز و همچنین برای آن دسته از نمایشگاه هایی که پارتیشن های معمولی در آنجا آسیب میبیند، به کار می رود. ابعاد و اندازه های سازه اسپیس فریم می تواند متفاوت باشد و محدودیتی برای اندازه آنها وجود ندارد. برای سقف پار ...

پارتیشن خانگی - پارتیشن منزل

به منظور تفکیک و جدا کردن قسمت هایی از خانه خود لزوما نباید دیوار بکشید. برای این کار می توانید از انواع مختلف پارتیشن خانگی استفاده کنید که هم می تواند به دکوراسیون خانه شما زیبایی ببخشد و هم به مجزا کردن فضاهای داخلی منزل شما کمک نماید. در بیشتر موارد برای ساخت پارتیشن خانگی از فلز، پارچه، پی وی سی، چوب و ... نیز استفاده می شود. یکی از با اهمیت ترین موضوعاتی که می تواند تاثیر بسیار زیادی در منحصر به فرد شدن پارتیشن داشته باشد، شیوه طراحی و به خصوص ساخت آن است. از پارتیشن ها در اکثر موارد برای خانه هایی استفاده می شود که بر اساس پلان باز ساخته شده اند.  پارتیشن خانگی می تواند به شما کمک کند که در صورت نیاز قسمت ناهارخوری خود را با پذیرایی از هم تفکیک نمایید و یا اینکه در شرایطی که خانه شما دارای 1 اتاق خواب است بخواهید قسمتی را برای خود و یا فرزندتان جدا کنید. در این شرایط پارتیشن می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. پارتیشن های خانگی دارای انواع متنوعی می باشد که ما در اینجا می توانیم نمونه هایی از مدل های آن را به شما معرفی کنیم. پارتیشن با میله فلزی یکی از انواع بسیار زیبای پارتیشن های خانگی به کار بردن میله های فلزی باریک و زیبا نیز می باشد. این نوع از پارتیشن می تواند مناسب برای جدا کردن قسمت ورودی منزل، جدا کردن ناهاری خوری و مواردی این چنینی نیز باشد. در عین حال می توانید در کنار و یا روی این میله ها از چوب هم برای هر چه زیباتر شدن آنها نیز استفاده کنید. اگر به دنبال این هستید که این پارتیشن را خاص تر کنید بهتر است از یک یا دو صندلی که طرح آن ساده باشد استفاده کنید. پارتیشن با استفاده از گیاه بامبو خیزران یا همان گیاه معروف بامبو که از آن در طراحی و ساخت پارتیشن های خانگی امروزی نیز استفاده می شود. ویژگی های گیاه بامبو از جمله سبک بودن، دوام و رنگ چوبی زیبا می باشد که باعث شده ابزاری بسیار مناسب برای پارتیشن به حساب آید. در دنیای مدرن دکوراسیون، استفاده بسیار زیادی از این نوع پارتیشن ها می شود. همچنین ویژگی های دیگر گیاه بامبو عبارتند از: جلوگیری کردن از فرسایش خاک دارای خواص آنتی باکتریال حفاظت از محیط در برابر باد و طوفان دارای قابلیت از بین بردن آلودگی هوا پارت ...

پارتیشن تک جداره شش میل

پارتيشن تک جداره شش ميل شیشه های به کار رفته در پارتیشن تک جداره با ضخامت 6 میلیمتری است که به شکل ساده ، تمام سندبلاست و یا سندبلاست راه مات می باشد.پارتیشن های تک جداره قابلیت پیاده کردن در هر ارتفاعی را دارند لیکن برای درب ها نیز ارتفاع 200 سانتی متر به بالا توصیه میشود. در این نوع پارتیشن های تک جداره قاب درب ها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوان بر روی آنها نصب کرد. پارتیشن های تک جداره6 میل از آلومینیوم هشت پری و ام دی اف با ضخامت 6میل و شیشه با ضخامت4 میل ساخته شده که درارتفاع کوتاه تا دو متر وهمچنین تا سقف قابلیت اجرا دارد . پارتیشن ام دی اف 6 میل و آلومینیوم دارای رنگ بندی متنوع میباشد ونیز شیشه ها هم در نوع های ساده ،مشجر،سند بلاست و راه و مات قابلیت استفاده دارد. از مزایای این پارتیشن میتوان به سبکی سازه و سرعت بالا در نصبشان، ارزان بودن و قابلیت نصب مجدد اشاره کرد. پارتیشن تک جداره با MDF های 6 میلیمتری ساخته می شود که تمام لبه های MDF با نوار PVC است. از مزایا و فواید پارتیشن های تک جداره  6میل می توان به سبک بودن ، ارزان بودن و سهولت در جابجایی آنها و از عیوب  آن میتوان به عایق نبودن نسبت به صدا و حرارت اشاره کرد

پارتيشن تک جداره ام دی اف

پارتيشن تک جداره ام دی اف از پارتیشن های ام دی اف اعم از تک جداره و دو جداره به منظور  پارتیشن بندی محیط های اداری و تجاری و مسکونی استفاده می شود از  این پارتیشن های   ام دی اف جهت  تفکیک به شکل  موقت یا دائمی استفاده می شود، پارتیشن ام دی اف علاوه بر جداسازی فضا  از با اهمیت ترین آیتم های دکوراسیون محیط کار  به شمار میرود و همچنین با بکارگیری از نوع پارتیشن دوجداره ام دی اف عایق صوت و حرارت میباشد و از به هدر رفتن انرژی جلوگیری میشود. سرعت عمل بالا در نصب پارتیشن های ام دی اف سبب میشود که وقت سازمان و پرسنل تلف نگردد زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ام دی اف و نیاز نداشتن به تزئینات از جمله رنگ و کاغذ دیواری و .... تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها در پارتیشن ام دی اف که شامل تک جداره و دو جداره میشود با در نظر گرفتن سلیقه یا طرح مصوب .قابلیت حمل و جابجایی آسان ویا تغییر موقعیت پارتیشن ام دی اف. قابلیت ضد آب نمودن بدنه پارتیشن ام دی اف با بهره بردن از تکنولوژی نانو. قابلیت افزایش ضریب عایق صوتی با استفاده از فوم در داخل جداره پارتیشن ام دی اف.از فرقهایی که پارتیشن ام دی اف با پارتیشن اداری و پارتیشن دو جداره دارد این است که در پارتیشن ام دی اف قاب و چارچوب  دور پارتیشن از ام دی اف هست. در پارتیشن ام دی اف همان طور که می دانید یکی از آیتمهای انتخاب پارتیشن اداری برای دیوار کم بودن مواد مصرفی میباشد که عموما به ام دی اف های قابل نصب روی فریم بوده به شکلی که اتصالات آن کاملا از چشم بیننده مخفی بوده ومشتری  هیچ اتصالی را ندیده تا مواد و طرح بروی ام دی اف به زیبایی بسیار نمایش داده شود پارتیشن ام دی اف  را میتوان گفت که به نوعی زیباترین و مدرنترین نوع از گروه  پارتیشن ها می باشد

پارتيشن تک جداره شانزده ميل

پارتيشن تک جداره شانزده ميل پارتیشن های تک جداره شانزده میل از آلومینیوم هشت پری و ام دی اف با قطر 16 میل و شیشه با ضخامت 4 میل ساخته شده که درارتفاع کوتاه تا دو متر و همچنین تا سقف قابلیت اجرا دارد. این پارتیشن ها در تمام ارتفاعات قابل اجرا می باشند و به منظور درب هایی که ارتفاع آنها بیشتر از 200 سانتی متر می باشد مطلوب تر است. پارتیشن ام دی اف 16 میل و آلومینیوم دارای رنگ بندی متنوع میباشند و نیز شیشه ها هم در نوع های ساده ،مشجر،سند بلاست و راه و مات قابلیت اجرا دارد. از مزایای پارتیشن تک جداره میتوان به سبکی سازه و سرعت بالا در نصبشان، ارزان بودن و قابلیت نصب مجدد اشاره کرد. پارتیشن تک جداره با MDF های 16 میلیمتری ساخته می شود که تمام لبه های MDF با نوار PVC است. همچنین در پارتیشن های تک جداره بکار بردن قفل و یراق آلات بر روی درب امکان پذیر می باشد. از معایب آن میتوان به عایق نبودن نسبت به صدا و حرارت اشاره کرد.

پارتیشن دوجداره شش میل

پارتيشن دو جداره شش میل پارتيشن دو جداره شش میل ازmdf شش میل ودولایه میباشد وقابل جابجایی است شیشه این نوع پارتیشن نیزدولایه است. ضخامت پارتیشن ها در پارتیشن های دو جداره ام دی اف 2/13 سانتی متر می باشد که به شکل کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف قابلیت اجرادارند.ارتفاع پارتیشن ها به مواردی از جمله جریان گردشی هوا و عایق شدن از نظر صدا بستگی دارد. در پارتیشن دو جداره ازشیشه های دو جداره استفاده میشود که ارتفاع استفاده از شیشه ها با توجه به نوری که در محل وجود دارد و سلیقه مشتریان متغیر میباشد. پارتیشن دو جداره ام دی اف این قابلیت را دارند که این امکان وجود دارد که از پرده کرکره در بین جداره های شیشه نیز استفاده شود.پرده کرکره ها را می توان در طرح و رنگ های مختلف و با اندازه 16و 6 میلیمتری پیاده کرد. شیشه های منصوب در دو طرف پرده کرکره مانع از ورورد گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند .به کار بردن پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن ، امکان عبور نور در شرایط مورد نیاز را ایجاد میکند. سیستم تنظیم سایه روشن در پرده کرکره ها زیبایی خاصی را به پارتیشن ها می دهند .

پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن آلومینیوم پارتیشن ترکیبی ازچوب شیشه الومینیوم میباشد . ساخت  پارتیشن  بستگی به محیط دارد رنگ چوب وطرح شیشه با شماست .پارتیشن آلومینیوم تشکیل شده از قاب آلومینیوم و جداره های mdf و شیشه هستند که با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان نیز ابعاد جداره ها میتواند به شکل ارتفاع کوتاه یا نیمه بلند یا بلند و تا ارتفاع سقف قابل تغییر باشد.در پارتیشن آلومینیومی قاب دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود که بتوان تجهیزات قفل و یراق آلات را بر روی درب اجرا کرد. شیشه های مورد استفاده در پارتیشن آلومینیومی با ضخامت 4 میلیمتری هستند که به شکل ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات می باشد. از خصوصیات و ویژگی های بارز دیگر  در پارتیشن آلومینیومی که می توان بیان نمود این میباشد که می توان لوگوی مشتریان را به صورت سند بلاست نیز بر روی شیشه پیاده کرد.

پارتیشن دوجداره MDF

پارتیشن دو جداره MDF MDF یکی از گزینه های مطلوب به منظور ساخت پارتیشن است. در پارتیشن MDF ساختمان و اسکلت پارتیشن از MDF است و با روکش لمینت و لبه های آن با PVC پوشانده می شود. پارتیشن ام دی اف از لحاظ ساختاری بسیار محکم است و طول عمر زیادی دارند . پارتیشن MDF دوجداره به نوعی پارتیشن گفته میشود که علاوه بر تفکیک قسمت های مورد نیاز در یک مکان ، قابلیت بالایی در جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی دارد. این پارتیشن در ارتفاع کوتاه، نیمه بلند، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف قابل تولید و اجرا می باشد. ارتفاع پارتیشن دوجداره به عواملی مثل جریان گردشی هوا و عایق شدن از نظر صوتی بستگی دارد. همچنین در پارتیشن دوجداره از شیشه دوجداره بکار برده می شود که ارتفاع شیشه ها بر اساس خواسته مشتری و روشنایی موجود در فضا قابل تغییر است. از این پارتیشن های دو جداره به منظور چند تکه سازی فضای داخل و برقراری نظم استفاده میشود. جنس آن از نوع کلاف دور ام دی اف و پرکننده از ام دی اف و شیشه به شکل دو جداره یا تک جداره با تنوع رنگی بسیار زیاد میباشد. پارتیشن دوجداره بسیار کاربردی و با خاصیت میباشد و دارای ویژگی های ممتازی نسبت به بقیه پارتیشن ها است که می توان با توجه به نیاز خود و صحبت با مشاوران و تحقیق کامل یکی از آن دو را برگزینید. پارتیشن های دو جداره ام دی اف از آنجایی که از 5 لایه ام دی اف که دارای قطر شانزده میلیمتر است در آن استفاده شده، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. در این نوع پارتیشن از ستون زیاد استفاده نمی‌شود، به دلیل اینکه بدنه پارتیشن به میزان لازم مقاومت و استحکام دارد و توانایی قرار گرفتن بر روی زمین را بدون آنکه احتیج به ستون باشد، دارد. همچنین در پارتیشن‌های دوجداره به سبب حذف خطوط اضافی در طراحی پروفیل، موجب زیباتر شدن آن می شود.  کاربرد پارتیشن دو جداره اغلب از پارتیشن دوجداره به منظور افزایش زیبایی، دکوراتیو بودن، ایستایی و ویژگی آکوستیک بهتر آن در مقایسه با سایر پارتیشن ها بکار برده می ش ...

پارتیشن شیشه بلوک دیواری

پارتيشن شیشه بلوک دیواری شیشه های بلوک دیواری  از سال 1900 وارد صنعت ساختمانی شدند و به دلیل مزایای و فواید بسیار زیادی که دارند از استقبال زیادی برخوردار گردیده اند. از مزایای پارتیشن های نوع بلوک شیشه ای میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:  افزایش فضای مفید داخلی توسط  ضخامت دیواره 8 سانتیمتری در قیاس با دیوارهای آجری سنتی که حداقل 15 سانتیمترمیباشد. خاصیت بالای ایزولاسیون (صوتی-گرمایی) سبک بودن و کم وزن بودن دیوار ساخته شده درقیاس با دیوارهای آجری سنتی سادگی و سرعت بالایی که بلوک شیشه ای  در نصب و بکارگیری دارد در مقایسه با آجرهای سنتی از مزایای مهم این بلوک به حساب میاید. به این دلیل که مراحل و روند دیوارکشی سنتی  آجرچینی، گچ و خاک، سفیدکاری و نقاشی وجود داشته اما  در بلوك های شیشه ای  فقط شامل آجرچینی و بندکشی است.

پارتیشن شیشه سکوریت

پارتیشن شیشه سکوریت سکوریت کردن  در حقیقت یک عملیات حرارتی است که بر روی شیشه های ساختمانی صورت میگیرد. این عملیات را می توان هم بر روی شیشه های رنگی، هم رفلکس،و هم چاپ شده و یا لعاب خورده نیز انجام داد.شیشه سکوریت در واقع محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی می باشد. فواید پارتیشن شیشه سکوریت شیشه سکوریت در مقایسه با شیشه خام با ضخامت های یکسان، شیشه سکوریت مقاوم تر و دارای استحکام بیشتری میباشد، به شکلی که میتوان این را گفت که مقاومت مکانیکی آن بیشتر از 5 برابر میشود.و چنانچه پارتیشن شیشه سکوریت شکسته شود، شیشه سکوریت به قطعات کوچک با لبه های صیقلی و صاف تبدیل شده که خاصیت برندگی را ندارند. واین موضوع خطر صدمه را به حداقل رسانده است.شیشه سکوریت وقتیکه استحکام، مقاومت در مقابل حرارت و ایمنی مورد نظر باشد حرف اول را میزند.شیشه سکوریت  دارای خاصیت برش و یا فرم دهی نیست و  تمام این  عملیات مانند برش، سوراخ کردن و... بایستی  قبل از سکوریت کردن شیشه انجام شود.  

پارتیشن اداری

پارتيشن اداری در متراژهای متفاوت قابل اجرا میباشد از کاربرد مهم دیوارها، میتوان به تفکیک کامل یا تقریبی فضاهای مختلف از یکدیگر اشاره کرد. این عملکرد و کاربردی که بیان گردید، در محیط های اداری و فضاهای گوناگون می‌تواند نقش موثری را در دكوراسيون ايفا كند. با تقسیم نمودن فضا توسط دیوارها و دیوارکشی بین مقاطع مختلف کاری، این امکان بوجود می آید که فضایی با چند کاربري متفاوت را طراحی نمایید. پارتیشن اداری به عنوان یکی از جداکننده‌های کاذب و موقتی در محیط های اداری می باشد که موجب نظم دهی، زیباسازی، بهینه‌سازی و به وجود آمدن مکان خصوصی و نیمه خصوصی برای کارکنان و افزایش بازدهی آنان می شود. پارتیشن اداری به جهت متنوع بودن طرح، اندازه ، نوع کاربری، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مطلوبی در طراحی دکوراسیون محیط اداری باشد. همچنین این محصولات را می توان به شکل مستقل (بدون صدمه وارد کردن به کف اصلی محیط) و حرکت آن نصب کرد. انواع پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری به شکل پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با متریال گوناگون مانند پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن اداری آلومینیومی، پارتیشن اداری ام دی اف ساخته می شوند. به دلیل تنوع و گوناگونی در طرح، اندازه ، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن قیمت پارتیشن اداری گوناگون و مختلف می باشد اما نصب پارتیشن مخصوصا انواع پارتیشن اداری شیشه ای می‌تواند مکمل مطلوبی در طراحی دکوراسیون محیط اداری باشد. کاربرد پارتیشن اداری در گذشته معمولا این پارتیشن ها از چوب ساخته می شدند که به شکل مجموعه ای بلند تا سقف ادامه داشتند و در نهایت، طبقات آن دارای فضایی برای گذاشتن اشیا تزئینی که ازدو طرف قابل دیدن بودند، به شمار می رفت. این تفکیک کننده ها معمولا بین دو فضای پذیرایی و نشیمن ساخته می شدند لیکن امروزه تفکیک فضاها به گونه ای صورت میگیرد که جریان سیال انرژی و سبک معماری و طراحی داخلی درتمام مجموعه ، قابل حرکت و دیدن میباشد و وحدت طراحی فضا از طریق دیوارهای بلند تفکیک کننده، از بین نرفته باشد. این شکل تقسیم بندی، علی الخصوص ...
امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top